Radni posjet ministrice Tramišak Općini Antunovac

Ministrica regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Nataša Tramišak posjetila je danas Općinu Antunovac. Na radnom sastanku s načelnikom Davorom Tubanjskim i pročelnikom jedinstvenog upravnog odjela Antom Modrićem bilo je riječi o dinamici projekata u provedbi te o mogućnostima koje nam donosi novo financijsko razdoblje EU od 2021. do 2027.

Ovom prilikom, ministrica Tramišak ujedno je župniku Andriji Vrbaniću uručila Ugovor o sufinanciranju projekta „Završni vanjski radovi crkve Sv. Antuna u Antunovcu“. Time su Župi sv. Rozalije djevice dodijeljena bespovratna sredstva u iznosu od 300.000 kuna što je značajan doprinos u provedbi projekta kojim će se, uz pomoć Općine Antunovac, urediti pristup oko crkve Sv. Antuna u Antunovcu.