Besplatna poduka tenisa za djecu – pridružite nam se 27.4. u Antunovcu i 2.5. u Ivanovcu!

Općina Anutnovac web slika

Pozivamo svu zainteresiranu djecu i njihove roditelje da nam se pridruže na besplatnoj poduci tenisa za djecu na Kids day-u u sklopu eventa ITF Osijek Open 2023.! Događaj je namijenjen djeci svih uzrasta osnovne škole kako bi se okušali u tenisu te njihovim roditeljima kako bi dobili sve potrebne informacije o besplatnoj poduci tenisa kroz svibanj i lipanj 2023. godine.

Kids day će se održati:
• U Antunovcu: 27. travnja 2023. (četvrtak), od 17.30 do 18.30 sati na sportskim terenima kraj jezera
• U Ivanovcu: 2. svibnja 2023. (utorak), od 17.30 do 18.30 sati na igralištu iza Hrvatskog doma

Rekviziti i sva sportska oprema su osigurani, a sudionici trebaju doći u sportskoj opremi. Poduku tenisa za sve zainteresirane sudionike financira Općina Antunovac.
Uljepšajte Kids day svojim dolaskom te prijavite djecu na besplatnu poduku tenisa!