Sigurnosno-preventivna akcija “Biciklirajmo sigurno Općinom Antunovac”

Postaja prometne policije Osijek u suradnji s Općinom Antunovac provest će u petak, 17. ožujka 2023. godine, sigurnosno-preventivnu akciju edukacije biciklista i provjere ispravnosti bicikala ispred Općine Antunovac (Braće Radića 4, Antunovac) u vremenu od 10 do 12 sati.

Policijski službenici će sve prisutne educirati o najčešćim greškama vozača bicikla u prometu te dati savjete o pravilnom sudjelovanju u prometu.

U svrhu postizanja bolje vidljivosti, ispravnosti i općenito sigurnosti prometa biciklista, Općina Antunovac je za sve koji pristupe edukaciji policije osigurala prigodan dar.

Uz navedeno, sve zainteresirane će se educirati i o pravilnom sudjelovanju u prometu sa osobnim prijevoznim sredstvima (električnim romobilima) na području općine.

Pozivamo sve zainteresirane stanovnike da nam se pridruže 17. ožujka 2023. godine u vremenu od 10 do 12 sati ispred Općine Antunovac na prigodnom štandu.