Radionica o Javnom pozivu za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća

Općina Anutnovac web slika

U organizaciji Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u ponedjeljak, 11. ožujka 2024. godine, s početkom u 17.00 sati u Velikoj vijećnici Osječko-baranjske županije u Osijeku (Županijska 4) održat će se besplatna radionica o Javnom pozivu za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća.

Poziv je ove godine vrijedan rekordnih 120 milijuna eura, a vlasnici obiteljskih kuća će za mjere toplinske zaštite, zamjene stolarije te korištenje obnovljivih izvora energije moći dobiti najviše do 62.120,00 eura po prijavi.

Na radionici će se uvodno obratiti predstavnici Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka te Luka Balen, direktor Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost

Predstavnici Fonda će zatim pojasniti uvjete sufinanciranja, s naglaskom na popis potrebne dokumentacije, kao i način prijave, a nakon radionice građani će imati priliku postavljati konkretna pitanja.