Prikupljanje pomoći za stanovništvo područja pogođenog potresom

Općina Anutnovac web slika

U suradnji sa Crvenim križem Osijek standardizirali smo i olakšali prikupljanje i distribuciju pomoći stanovništvu potresom pogođenog područja. Uz naputke Crvenog križa sukladno potrebama s terena, kreiran je paket „Vaš dar za pravu stvar“ s osnovnim prehrambenim namirnicama, kao i popis potrebnih higijenskih artikala i osobne zaštitne opreme.

Općina Antunovac pomoć će prikupljati svaki radni dan u prostorijama Hrvatskog doma Antunovac i Hrvatskog doma Ivanovac od 07. siječnja 2021. do 14. siječnja 2021. godine od 10.00 do 14.00 sati.

Molimo sve mještane koji će se uključiti u akciju prikupljanja pomoći da razvrstaju artikle prema popisu kako bi olakšali volonterima distribuciju u pogođena područja što prije. Unaprijed svima zahvaljujemo na angažmanu i pomoći!

Popis artikala za pakete provjerite ovdje:

HIGIJENSKI PAKET

PREHRAMBENI PAKET