Pjesma, ples i dobra hrana na 20. Antunovačkim danima

Antunovački dani 2019

Ovogodišnji Antunovački dani protekli su uz pregršt pjesme, plesa, ukusne hrane i kvalitetnog druženja! Kao i dosadašnjih godina, posebnu je pozornost plijenila smotra KUD-ova, posebice dječjih skupina. Bogat i kvalitetan program jubilarnih 20. Antunovačkih dana zasluga je KUD-a Klasje Slavonije, koji je ujedno i glavni pokretač ove manifestacije.

Uz brojne glazbene i sportske sadržaje, posjetitelji  su uživali i u „Čobanijadi“ na kojoj se natjecalo 40 ekipa, a koja je održana u organizaciji udruge Korijeni pustare.

Osim dobre zabave, posjetitelji su imali priliku i opskrbiti se domaćim, ekološkim namirnicama i potrepštinama koje su bile sastavni dio bogate ponude sajma domaćih proizvoda, OPG-ova i malih obrta.