Općina Antunovac ukinula prirez

Na jučer održanoj 44. sjednici Općinskog vijeća Općine Antunovac usvojen je prijedlog Odluke općinskog načelnika Davora Tubanjskog kojom se ukida prirez porezu na dohodak koji je do sada iznosio 10%.

Riječ je o iskoraku kojim Općina Antunovac nastavlja provoditi sve ono u svom djelokrugu rada što pruža potporu mještanima za kvalitetniji život te poticaj i potporu poslovanju poduzetnika na našem području, posebice u vremenu kada se svi bore s posljedicama globalne pandemije.

Uz ranije uvođenje brojnih drugih pozitivnih mjera poput stipendiranja svih studenata s našeg područja, povećanja božićnica našim umirovljenicima, subvencioniranja javnog prijevoza učenicima i studentima, sufinanciranju vrtića, ulaganja u osnovnoškolce, zadržavanjem jedne od najnižih komunalnih naknada u Osječko-baranjskoj županiji i svega ostaloga, ovo je još jedan način kojim nastojimo osigurati mještanima bolji život, a gospodarstvenicima olakšati poslovanje.