OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE U DOBI OD 1 DO 10 GODINA: Poklon paketi povodom božićnih blagdana

Poklon paketi povodom božićnih blagdana

Unaprijedili smo administrativne procese zbog brige za zdravlje naših mještana i kada je riječ o tradicionalnoj podjeli božićnih poklon paketa za djecu. Više neće biti potrebno osobno predati ispunjenu prijavu u prostorima Općine, već smo oformili bazu podataka u suradnji s Ministarstvom unutarnjih poslova.

Ovim putem obavještavamo sve roditelje djece u dobi od 1 – 10 godina, s prebivalištem i boravištem na području Općine Antunovac da će se u prosincu vršiti podjela poklon paketa povodom božićnih blagdana temeljem podataka o prebivalištu Ministarstva unutarnjih poslova.

Ovisno o epidemiološkoj situaciji, naknadno ćemo Vas obavijestiti o načinu i vremenu podjele poklon paketića.