OBAVIJEST POLJOPRIVREDNICIMA: Osnovna i dopunska (obnova iskaznica) izobrazba o održivoj uporabi pesticida

Pesticidi

Obavještavamo sve zainteresirane poljoprivrednike kako će se 17. veljače 2022. godine godine s početkom u 17 sati u prostorijama Općine Antunovac, B. Radića 4, Antunovac održati dopunska izobrazba o održivoj uporabi pesticida za obnovu iskaznica.

Osnovna izobrazba održat će se 18. i 19. veljače 2022. godine  s početkom u 17 sati. Predavanja će se održati u organizaciji Učilišta za obrazovanje, izdavaštvo i savjetovanje Kontrol biro, predavač mr. sc. Romeo Jukić.

Trošak izobrazbe za sve poljoprivrednike s područja Općine Antunovac koji imaju registrirane poljoprivredne djelatnosti (SOPG, OPG, obrti, …) snosit će u potpunosti Općina Antunovac.

Molimo da na predavanje ponesete preslike potrebne dokumentacije:

– osobnu iskaznicu

– svjedodžbu ili dokument o završenoj školi