Obavijest o tretiranju komaraca

Tvrtka PESTRID d.o.o. za dezinfekciju, dezinsekciju, deratizaciju, trgovinu i usluge sa sjedištem u Bilju, Š. Petefija 109, u petak, 19. svibnja 2023. godine, obaviti će tretiranje komaraca na području Općine Antunovac.

Tretiranje će se provoditi u poslijepodnevnim satima primjenom sredstava i preparata koji su propisno registrirani i dopušteni za primjenu u Republici Hrvatskoj, a kako je to naznačeno u ,,Pravilniku o načinu obavljanja obvezatne dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije”, a sve u skladu s Programom mjera zaštite pučanstva od zaraznih bolesti.

Tretiranje će se izvršiti preparatima AMPLAT i CYTROL 4/10 ULV te stoga upozoravamo
mještane na sljedeće:
➡ Vozači – pojačajte oprez zbog mogućnosti nailaska na dimnu zavjesu!
➡ Roditelji – spriječite nepotrebno izlaganje djece insekticidu!
➡ Mještani – ne izlažite se dimu, posebice ako imate dišne smetnje!
➡ Pčelari – zatvorite svoje košnice!

U slučaju lošijeg vremena tretiranje se prenosi na slijedeći naredni dan bez oborina.