OBAVIJEST MJEŠTANIMA O IZDAVANJU PROPUSNICA ZA NAPUŠTANJE MJESTA PREBIVALIŠTA

Općina Anutnovac web slika

Stožeri civilne zaštite gradova i općina OVLAŠTENI SU I ODGOVORNI izdati propusnice za izlazak iz mjesta prebivališta ili stalnog boravišta SAMO ukoliko je riječ o ulasku i izlasku s područja prebivališta ili stalnog boravišta iz razloga koji se odnose na vitalne obiteljske razloge, poput pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili kupnji hrane i osnovnih potrepština koje nisu dostupne na području Općine Antunovac.

Prethodno je potrebno dostaviti zahtjev za izdavanje propusnice te presliku osobne iskaznice na e-mail adresu opcina-antunovac@os.t-com.hr. Iznimno, zahtjev je moguće popuniti u prostorijama Općine Antunovac.

Propusnica će biti poslana na adresu elektroničke pošte, a iznimno propusnica izdana na temelju zahtjeva podnesenog u prostorijama Općine Antunovac moći će se podići 3 sata nakon podnošenja zahtjeva, radnim danom od 08:00 do 15:00 sati.

Obrazac Zahtjeva za propusnicu preuzmite ovdje.

Službenu obavijest pogledajte ovdje.

Reset veličine slova
Kontrast