OBAVIJEST: Dodjela uskrsnica umirovljenicima

Ovim putem obavještavamo sve umirovljenike starije od 55 godina, s visinom mirovine manjom ili jednakom iznosu od 300,00 EUR / 2.260,35 kn, te s prebivalištem na području Općine Antunovac, da će se isplaćivati jednokratna pomoć za umirovljenike povodom Uskrsa.

Uskrsnice će se isplaćivati umirovljenicima na kućnu adresu putem Hrvatske pošte, temeljem podataka dobivenih od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.
Ukoliko umirovljenik ne bude zatečen na adresi kod isplate uskrsnice, istu će moći podići u roku od 5 dana u poštanskom uredu Antunovac.

Nakon isteka roka neće biti moguće podići uskrsnicu.

Pozivamo umirovljenike da telefonskim putem na kontakt broj Općine Antunovac: 278-023 provjere nalaze li se na popisu dostavljenom od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

NAPOMENA:
Iznos Uskrsnice:
– umirovljenici s visinom mirovine manjom ili jednakom iznosu od 300,00 EUR / 2.260,35 kn dobiti će uskrsnicu u iznosu od 25,00 EUR / 188,36 kn.