Nastavak suradnje s GPP-om Osijek na području javnog prijevoza

GPP autobus

Općina Antunovac potpisala je s Gradskim prijevozom putnika d.o.o. Osijek (GPP) ugovor o nastavku suradnje i sufinanciranja prijevoza. Time je osigurana ista cijena karata kao i prošle godine – mjesečna karta za srednjoškolce iznosit će 50,00 kuna tijekom cijele godine (uključujući školske praznike), mjesečnu kartu studenti će tijekom cijele godine imati po cijeni od 210,00 kuna, a za umirovljenike je osigurana mogućnost kupovine mjesečne karte po cijeni od 150,00 kuna.

Novost ove godine je i da će korisnici Centra za autizam u periodu ljetnih mjeseci, kada im resorno ministarstvo ne pokriva troškove prijevoza, imati osigurane mjesečne karte jer će Općina Antunovac tada financirati iznos cijene u potpunosti.

Fotografija: Gradski prijevoz putnika d.o.o. Osijek