Izvješćivanje javnosti – privremeno zatvaranje za promet državne ceste DC518 u Antunovcu

Hrvatske ceste logo

Izvještavamo da će zbog izvođenja radova na sanaciji Željezničko-cestovnog prijelaza ,,Antunovac II“ državna cesta DC518 na dionici br. 001 (Osijek — Jarmina DC46) u naselju Antunovac biti privremeno zatvorena za sav promet dana 28. rujna 2018. godine (subota) u vremenu od 07,00 do 17,00 sati.

Privremena regulacija prometa bit će postavljena na način da se promet preusmjerava sljedećim obilaznim pravcem: s državne ceste DC518 — preko naselja Brijest – Vinkovačkom ul. grada Osijeka — Ulicom Ankin dvor — cestama Industrijske zone Osijeka – Ulicom sv. Leopolda Bogdana Mandića u Osijeku — Županijskom cestom ZC4085 (Livana-Cepin) — Županijskom cestom ZC4089 (preko Ivanovca) —na državnu cestu DC518 i obrnutim putem.