Dani otvorenih vrata Kulturno-informativno turističkog centra Žnidarec

Dani otvorenih vrata Kulturno-informativno turističkog centra Žnidarec

Od 13. do 17. svibnja posjetite nas u Kulturno-informativno turističkom centru Žnidarec u Ivanovcu (Duga ulica 140, Ivanovac, Općina Antunovac)! Dani otvorenih vrata započet će u ponedjeljak, 13. svibnja, u 12 sati, nakon čega nas možete posjetiti svakoga dana do petka, 17. svibnja od 8 do 16 sati.

U multimedijalnom izložbenom prostoru Centra razgledajte stalni izložbeni postav djela Vjekoslava Žnidareca, ali i saznajte nešto više o kulturnoj, povijesnoj i tradicijskoj baštini našeg područja. Vidimo se!

Pozivnica na Dane otvorenih vrata Kulturno-informativno turističkog centra Žnidarec
Pozivnica na Dane otvorenih vrata Kulturno-informativno turističkog centra Žnidarec