Anketni upitnik za korisnike interneta

Anketni upitnik

Poštovani korisnici interneta s područja naše općine,

Molimo vas da ispunite kratak anketni upitnik vezan uz ocjenu kvalitete interneta kojim se koristite.

Upitnik je dostupan na internetskoj stranici Osječko-baranjske županije, preko poveznice

Također vas molimo da popunite anketu do predviđenog roka, odnosno do 25.04.2019. godine.

Anketu provodi Osječko-baranjska županija, odnosno Upravni odjel za investicije, razvojne projekte i fondove Europske unije za potrebe Projekta razvoja širokopojasnog interneta, kako bi se stekao uvid u mišljenje, stavove i očekivanja svih korisnika interneta na području naše općine (građani/pojedinci, organizacije poslovnog i javnog sektora) o njegovoj kvaliteti.

Mišljenje i stavovi korisnika-rezidenata jedan su od najvažnijih inputa za donošenje odluka o investicijama u razvoj širokopojasnog interneta na određenom području.

Hvala na suradnji i podršci!

Općina Antunovac