Anketa za izgradnju infrastrukture širokopojasnog interneta

Širokopojasna infrastruktura

U okviru Projekta razvoja širokopojasnog internetaUpravni odjel za investicije, razvojne projekte i fondove Europske unije Osječko-baranjske županije provodi anketu svih korisnika interneta vezano uz njegovu kvalitetu, na području sedam općina: Antunovac, Čepin, Erdut, Ernestinovo, Šodolovci, Vladislavci i Vuka.

Molimo sve korisnike interneta na području ovih općina, koji uključuje građane, poslovni sektor (trgovačka društva, obti, OPG-i, zadruge, itd.), javni sektor (škole, javne ustanove), udruge i vjerske zajednice da popune anketu kako bismo mogli dokazati javni interes za izgradnju nove infrastrukture širokopojasnog interneta (brzine i do 100 Mbit/sek).

Anketni upitnik dostupan je na internetskoj stranici Osječko-baranjske županije preko poveznice:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfSx4R_oMTxP7E-wc…/viewform

Rok za popunjavanje anketnog upitnika je 25. travnja 2019. godine.