Tvrtka Bra.Pag zapošljava u Gospodarskoj zoni Antunovac

Tvrtka Bra.Pag, koja posluje u Gospodarskoj zoni Antunovac, ima potrebu zaposliti više radnika sa područja Općine Antunovac.

Tvrtka se bavi šivanjem trikotaže te su potrebni radnici koji imaju iskustva u šivanju na ketmi, šteperici, lančarnici, OV. Tvrtka Bra.Pag spremna je i na osposobljavanje radnika za rad na jednom mjestu, gdje je uvjet da osoba ima završenu srednju školu (ali da nije deficitarno zanimanje, trgovac, frizer,…).

Radno vrijeme tvrtke je od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati, neto plaća i do 4.000,00 kuna za ostvareni predviđeni posao. Dodatne informacije dostupne su pozivom na telefon 031/586037 (gđa. Kostić), e-mailom na adresu administracija@bra-pag.hr ili odlaskom na lokaciju tvrtke na adresi Gospodarska zona Antunovac 11.