Sanacija asfaltiranih otresnica

Naziv projekta: Sanacija asfaltiranih otresnica

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 469.695,40 kuna (sufinancirano sredstvima Osječko-baranjske županije u iznosu od 234.800,00 kuna)

Cilj projekta: Ulaganje u sanaciju ruralne infrastrukture (asfaltiranih otresnica) u naseljima Antunovac i Ivanovac vezane uz poljoprivredu u cilju poboljšanja komunikacijskih veza unutar ruralnog prostora Općine Antunovac, kao i lakšeg pristupa poljoprivrednim površinama.

Rezultati projekta:

  • Sanirana asfaltirana otresnica u ulici kod Križa, k.č.br. 1333, k.o. Ivanovac, dužine 100m, širine ceste 3,00m, sa bankinama od 0,50m sa svake strane uz rješavanje odvodnje poprečnim nagibom
  • Sanirana asfaltirana otresnica u Ulici kralja Zvonimira, k.č.br. 1386, k.o. Antunovac, dužine 100m, širine ceste 3,00m, sa bankinama od 0,50m sa svake strane uz rješavanje odvodnje poprečnim nagibom
  • Sanirana asfaltirana otresnica u Ulici Hrvatske Republike, k.č.br. 1422, 1427, k.o. Antunovac, dužine 290m, širine ceste 3,00m, sa bankinama od 0,50m sa svake strane uz rješavanje odvodnje poprečnim nagibom
  • Poboljšane komunikacijske veze unutar ruralnog prostora Općine Antunovac te olakšan pristup poljoprivrednim površinama