Potpisan Ugovor o stipendiranju sa 7 učenika i 25 studenata

Potpisan Ugovor o stipendiranju sa 7 učenika i 25 studenata

Petnaestu godinu za redom Općina Antunovac dodijelila je stipendije učenicima srednje škole te redovitim studentima sa svoga područja, a s ciljem poticanja njihove izvrsnosti. Općinski načelnik Davor Tubanjski potpisao je danas ugovore sa učenicima i studentima koji su ostvarili pravo na učeničku, odnosno studentsku stipendiju Općine Antunovac za školsku godinu 2020./2021.

Učeničku je stipendiju u iznosu od 400,00 kuna mjesečno dobilo 7 kandidata, dok je studentsku stipendiju od 500,00 kuna mjesečno dobilo 25 kandidata.

Podsjećamo, ove smo godine uveli izmjene kada je riječ o studentskim stipendijama te je omogućeno stipendiranje svih redovnih studenata na području Općine Antunovac koji su završili prvu godinu visokog učilišta te redovno izvršavaju svoje obaveze.

Još jednom čestitamo našim mladim mještanima na ostvarenom uspjehu! Vjerujemo kako će ove stipendije biti dodatan poticaj njihovom vrijednom radu u daljnjem obrazovanju.