Obavijest mještanima – tretiranje komaraca na području Općine Antunovac

komarci

Obavještavamo mještane kako će se u petak, 21. lipnja 2019. godine, i u subotu, 22. lipnja 2019. godine, u večernjim satima na području Općine Antunovac tretirati komarci.

Zbog temeljitijeg i sveobuhvatnog pristupa, a na preporuku izvođača Pestrid d.o.o., u petak će se između 19 i 21.30 sati tretirati područje naselja Antunovac, a u subotu će se u istom vremenskom razdoblju tretirati područje naselja Ivanovac.

Uslijed pojačanog broja ovih insekata na širem području, Općina Antunovac nastoji redovnim provođenjem mjera prevencije, monitoringa i larvicidnih tretmana umanjiti njihov broj koliko je to moguće. Međutim, ne možemo utjecati na izvorišta komaraca izvan našeg područja pa ih je stoga nemoguće u potpunosti ukloniti iz naših naselja. Mještane molimo za razumijevanje i suradnju kako bismo uspješno umanjili broj ovih insekata na našem području.