OBAVIJEST MJEŠTANIMA: Provođenje proljetne deratizacije na području Općine Antunovac

Deratizacija

Obavještavamo mještane kako će tvrtka PESTRID d.o.o. u periodu od 2. do 4. ožujka 2020. godine provesti sustavnu deratizaciju na području Općine Antunovac. Suzbijanje štetnih glodavaca (štakora, miševa) provest će se izlaganjem zatrovanih mamaca na sva mjesta gdje se obično pojavljuju štetni glodavci, odnosno na puteve njihova kretanja i zadržavanja te na skrovita mjesta na način da su nedostupni za sve ne ciljane vrste.

Mještane stoga molimo za suradnju i oprez, a o točnom danu deratizacije u svom domaćinstvu bit ćete obaviješteni putem plakata, odnosno mrežnih stranica Općine Antunovac.

Raspored provođenja deratizacije:

2. ožujka 20020. godine – Ivanovac, Antunovac

3. i 4. ožujka 2020. godine – Antunovac

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, akcija se odgađa do prvog vremenski pogodnog termina. Akcija sustavne deratizacije provodi se prema odredbama iz programa mjera zaštite pučanstva od zaraznih bolesti.