OBAVIJEST MJEŠTANIMA: Provođenje proljetne deratizacije na području Općine Antunovac

Deratizacija

Tvrtka Pestrid d.o.o. će na području Općine Antunovac u periodu od 10. do 15. ožujka 2022. godine provesti sustavnu deratizaciju. Suzbijanje štetnih glodavaca (štakora i miševa) provest će se izlaganjem zatrovanih mamaca na sva mjesta gdje se obično pojavljuju štetni glodavci – na puteve njihova kretanja i zadržavanja, na skrovita mjesta na način da su nedostupni za sve ne ciljane vrste.

RASPORED PROVOĐENJA DERATIZACIJE:

10. ožujka 2022. godine – Ivanovac

Od 11. do 15. ožujka 2022. godine – Antunovac

Mještane molimo za oprez i suradnju, a o točnom danu deratizacije u svom domaćinstvu mještani će biti obaviješteni putem plakata. U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, akcija se odgađa do prvog vremenski pogodnog termina.

Deratizacija će se provoditi sredstvom Pestrix žitni mamac pro: rodenticid (biocid) – gotov mamac koji se koristi za kontrolu populacije miševa i štakora

Otrovnost: biocid

Antidot: vitamin K1 (fitomenadion)

O sredstvu Pestrix žitni mamac pro detaljnije možete saznati preuzimanjem sigurnosno-tehničkih listova:

PESTRIX ŽITNI MAMAC PRO