OBAVIJEST MJEŠTANIMA: Dostava podatka o privatnim smještajnim kapacitetima na području Općine Antunovac

Općina Anutnovac web slika

Stožer civilne zaštite Općine Antunovac zaprimio je Zahtjev Ravnateljstva civilne zaštite – područni ured Osijek da žurno dostavi podatke o privatnim smještajnim kapacitetima na području Općine Antunovac.

Povodom aktualne situacije i potrebe osiguravanja trajnijeg i prikladnijeg rješavanja smještaja za izbjeglice iz Ukrajine, zbog integracije u redovni život zajednice (škola, zdravstvo, posao…) potrebno je za područje naše općine prikupiti podatke o smještajnim objektima koji bi se ustupili na korištenje uz određene ugovorne uvjete za smještaj izbjeglica kao trajnije rješenje (stanovi, kuće, apartmani, kuće za odmor, opremljeni i uvjetni za stanovanje).

Ukoliko ste u mogućnosti ponuditi trajniji smještaj za osobe izbjegle iz Ukrajine, molimo da se javite Općini Antunovac telefonskim putem na broj 031/278-022 ili e-mail: opcina-antunovac@os.t-com.hr

Potrebni podaci:

– vrsta objekta (stan, kuća, apartman,…),
– kapacitet (za koliko osoba – broj ležaja, m2),
– adresa,
– vlasnik,
– kontakt vlasnika