KUU Korijeni pustare poziva djecu na edukativno kreativne radionice

Kulturno umjetnička udruga Korijeni pustare poziva djecu u dobi od 4 do 15 godina na sudjelovanje u edukativno kreativnim radionicama.

Radionice pod nazivom „Kreativni advent“ održat će se 27. i 28. studenoga 2021. godine u Kulturno-informativno turističkom centru Žnidarec (Duga ulica 140, Ivanovac) od 16 do 18 sati.

Cilj radionica je poticanje na samostalnost, istraživanje i realizaciju vlastitih ideja, razvoj kritičkog mišljenja, senzornih i podražajnih sposobnosti te kroz maštu stvoriti kreativne radove od papira, tkanina, konca i ostalih materijala. Za sve sudionike bit će osiguran materijal i pribor za rad.

Broj sudionika po radionici je do 7 članova, a sudjelovanje je besplatno uz obaveznu prethodnu prijavu najkasnije do 25. studenoga 2021. godine telefonski na brojeve 098/809 843 (Mirta Krišto) i 092/109 6478 (Ivana Debelić).