Antunovački dani – 4. lipnja 2022.

Općina Anutnovac web slika

Nakon pauze uzrokovane epidemijskom situacijom, ove godine nam se vraćaju svima dobro poznati i rado posjećeni Antunovački dani! Pozivamo sve mještane i njihove goste da nam se pridruže u što većem broju, jer će se za svakoga zasigurno pronaći nešto zanimljivo!

21. izdanje Antunovačkih dana održat će se 4. lipnja 2022. godine (subota) u centru Antunovca.

Program započinje od 13 sati uz čobanijadu u organizaciji udruge Korijeni pustare, a od 14 do 16 sati održat će se pustaraške igre za djecu i odrasle u organizaciji KUU Korijeni pustare – Antunovac. Posjetitelji će od 14.30 sati moći provjeriti ponudu izlagača i proizvođača na LAG vašaru kojeg organizira LAG Vuka-Dunav, a u 17 sati nas očekuje smotra kulturno umjetničkih društava u organizaciji KUD-a Klasje Slavonije Antunovac. Za dobru atmosferu večernju atmosferu pobrinut će se Slavonia band, koji započinje u 20.30 sati.

Antunovački dani 2022