Projekt ulaganja u objekte dječjih vrtića

Naziv projekta: Projekt ulaganja u objekte dječjih vrtića

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupna vrijednost projekta: 24.062,50 €

Iznos bespovratnih sredstava: 15.159,38 €

Razdoblje provedbe projekta: 12 mjeseci

Ciljevi projekta:

• Poticanje demografske obiteljske politike na području Općine Antunovac opremanjem dječjeg igrališta kojim se služe polaznici dječjeg vrtića u Ivanovcu.
  • Podizanje kvalitete institucijskog zbrinjavanja djece predškolske dobi.
  • Smanjenje regionalne razlike u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja kako bi mogli konkurirati vrtićima u urbanom području u okolici.

Kratak opis projekta: Opremanje dječjeg igrališta provest će se postavljanjem 3 nova igrala za djecu, polaznike dječjeg vrtića u Ivanovcu,  na površini od cca. 200m². Postavljanjem igrala povećat će se raznolikost i sigurnost prostora namijenjenog za dječju igru. Sprave na igralištu biti će tematski postavljene i međusobno usklađene te su svojom funkcijom predviđene za uzrast djece 3-12 godina.

Rezultati projekta:

• Postavljena 3 nova igrala na dvorištu kojim se služe polaznici dječjeg vrtića u Ivanovcu
  • Unaprjeđeni postojeći kapaciteti dječjih igrališta izgradnjom novih raznolikih sadržaja sigurnih za dječju igru

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.”