Projekt ulaganja u objekt dječjeg vrtića Dječji vrtić u Antunovcu

 

Naziv projekta: Projekt ulaganja u objekt dječjeg vrtića

Naziv dječjeg vrtića/područnog objekta: Dječji vrtić u Antunovcu

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 64.843,75 eura

Iznos bespovratnih sredstava: 29.179,68 eura

Razdoblje provedbe projekta: 14. ožujka 2024. – 30. rujna 2024. godine

Kratak opis projekta:  Provedba projekta doprinosi poticajnoj demografskoj i obiteljskoj politici na području Općine Antunovac, uređenjem vanjskog terena u dvorištu dječjeg vrtića u Antunovcu postavljanjem anti-stres podloge za vanjske terene, u svrhu povećanja sigurnost djece prilikom igre na otvorenom te omogućavanja više boravka na svježem zraku. Provedbom planiranog ulaganja podići će se kvaliteta institucijskog zbrinjavanja djece predškolske dobi na području Općine Antunovac te će se ujedno smanjiti regionalne razlike u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.

Rezultati projekta:

  • Postavljena anti-stres podloga u dječjem vrtiću u Antunovcu, na površini od 350 m2,
  • Ostvaren pozitivan utjecaj na podizanje kvalitete institucijskog zbrinjavanja djece predškolske dobi na području Općine Antunovac i smanjenje regionalnih razlike u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.

 

Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.