Pješačko-biciklistička staza u Ulici Vilima Hefera

Pješačko-biciklistička staza u Ulici Vilima HeferaNaziv projekta: Pješačko-biciklistička staza u Ulici Vilima Hefera

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 643.110,65 kuna (sufinancirano sredstvima Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u iznosu od 500.000,00 kuna temeljem Javnog poziva za financiranje projekata prema Programu podrške regionalnom razvoju)

Cilj projekta: Doprinijeti ostvarenju vlastitih razvojnih potencijala Općine Antunovac kroz unaprjeđenje sigurnosti lokalnog stanovništva (osobito djece) u pješačkom i biciklističkom prometu, izgradnjom prijeko potrebne pješačko-biciklističke staze te povezivanjem s postojećom mrežom pješačke i biciklističke infrastrukture namijenjene javnoj upotrebi.

Rezultati projekta:

  • Izgrađena pješačko-biciklistička staza u Ulici Vilima Hefera u Antunovcu ukupne dužine 400,20 m
  • Veća razina sigurnosti i udobnosti odvijanja prometa, kao i dostupnost ukupne lokalne infrastrukture

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije.“