Nadogradnja dječjeg vrtića u Antunovcu

Naziv projekta: Izgradnja Sportsko-rekreativnog centra Jezero Antunovac

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta:  163.337,16 eura (sufinancirano sredstvima Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u iznosu od 132.722,81 eura)

Cilj projekta:

Cilj projekta je poboljšanje infrastrukturnih i materijalnih uvjeta za dostupnost ranog i predškolskog odgoja na području Općine Antunovac, kako bi se osigurala mogućnost pohađanja ranog i predškolskog odgoja za svu djecu s područja Općine Antunovac. Cilj projekta uspješno je ostvaren izvođenjem građevinskih radova nadogradnje objekta postojećeg dječjeg vrtića u Antunovcu, uz stručni nadzor nad izvođenjem radova. Izvedenim radovima objekt dječjeg vrtića nadograđen je s novih 86,55 m2 neto površine, te ukupna neto površina dječjeg vrtića nakon nadogradnje iznosi 855,46 m2.

Rezultati projekta:

  • Nadograđeno novih 86,55 m2 objekta postojećeg dječjeg vrtića u Antunovcu
  • Poboljšani infrastrukturni i materijalni uvjeti za dostupnost ranog i predškolskog odgoja na području Općine Antunovac

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije.“