Izgradnja vanjskog nogometnog igrališta za mali nogomet

Naziv projekta: Izgradnja vanjskog nogometnog igrališta za mali nogomet

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 82.122,24 €

Iznos bespovratnih sredstava: 26.545,00 €

Razdoblje provedbe projekta: 3 mjeseca

Kratak opis projekta: Projekt „Izgradnja vanjskog nogometnog igrališta za mali nogomet“ sufinanciran je sredstvima Ministarstava turizma i sporta temeljem Odluke o raspodjeli financijskih sredstava za sufinanciranje izgradnje, građevinskog zahvata i opremanja sportskih građevina u 2023. godini. Budući da na području Antunovca ne postoji adekvatan prostor za bavljenje malim nogometom po završetku provedbe projekta očekuje se povećanje broja rekreativaca. Nogometnim igralištem za mali nogomet koristi će se članovi sportskih klubova i udruga, djeca i mladi, rekreativci koji se bave sportom i osobe s invaliditetom.

Rezultati projekta:

• Vanjsko nogometno igralište za mali nogomet na površini od 1.006,95 m² dimenzija 40 x 20 m na površini opremljeno zaštitnom ogradom i golovima.