Izgradnja pješačke staze u Antunovcu – Ulica Vilima Hefera i Kralja Zvonimira

Naziv projekta: Izgradnja pješačke staze u Antunovcu – Ulica Vilima Hefera i Kralja Zvonimira

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupni iznos projekta: 62.875,00 €

Iznos bespovratnih sredstava: 44.012,50 €

Razdoblje provedbe projekta: 12 mjeseci

Cilj projekta: Poboljšati tehničke uvjete na prometnicama u ulicama Vilima Hefera i kralja Zvonimira u Antunovcu izgradnjom pješačke staze.

Kratak opis projekta: Projekt Izgradnja pješačke staze u Antunovcu – Ulica Vilima Hefera i Kralja Zvonimira u Antunovcu sufinanciran je sredstvima Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa Republike Hrvatske. Izgradnjom pješačke staze znatno će se povećati sigurnost odvijanja prometa te će se kretanje pješaka usmjerit na pješačku stazu. Izgradit će se pješačka staza dužine 191,40 m i širine 3,00 m koja će pratiti postojeći teren i uklopiti se u postojeće staze.

Rezultati projekta:

• Izgradnja pješačke staza dužine 191,40 m i širine 3,00 m koja će pratiti postojeći teren i uklopiti se u postojeće staze.
  • Zaštita svih sudionika u prometu, osobito najranjivijih skupina kao što su pješaci, djeca, starije osobe i osobe s invaliditetom.