Izgradnja javne rasvjete u Ulici vlč. Vilima Hefera u Antunovcu

Naziv projekta: Izgradnja javne rasvjete u Ulici vlč. Vilima Hefera u Antunovcu

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 219.231,13 kuna (90% investicije sufinancirano je sredstvima Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, odnosno u iznosu od 197.308,02 kuna)

Cilj projekta:  Unaprjeđenje sigurnosti svih sudionika u prometu postavljanjem ekološki učinkovite LED javne rasvjete na ruti državne ceste D518 Osijek-Vinkovci, odnosno u Ulici vlč. Vilima Hefera u Antunovcu. Ujedno se provedbom projekta podiže razina komunalnih usluga i standarda te se doprinosi ujednačavanju komunalnog standarda na području Općine Antunovac, ali i Osječko-baranjske županije.

Rezultati projekta:

• Postavljena ekološki učinkovita LED javna rasvjeta (ukupno 6 rasvjetnih tijela)
  • Povećana razina sigurnosti odvijanja prometa na ruti državne ceste D518 Osijek-Vinkovci
  • Povećana razina komunalnih usluga i standarda na području Općine Antunovac
  • Ostvaren doprinos ujednačavanju komunalnog standarda na području Općine Antunovac, ali i Osječko-baranjske županije

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije.“

Izgradnja javne rasvjete u Ulici vlč. Vilima Hefera u Antunovcu