Inovacijski centar Antunovac

Inovacijski centar Antunovac

Naziv projekta: Inovacijski centar Antunovac

Korisnik projekta: Općina Antunovac

Ukupan iznos projekta: 1.888.391,33 eura

Iznos bespovratnih sredstava: 783.064,57 eura

Razdoblje provedbe projekta: 30 mjeseci

Kratak opis projekta: Izgraditi će se objekt kojim će se osigurati prostor za sajmove, koncerte i druge manifestacije, ojačati će se poduzetnički potencijal šireg područja i potaknuti će se ulaganja u inovacije i nove tehnologije čime će se unaprijediti postojeća ponuda poduzetničko-poslovne infrastrukture na području Općine Antunovac, u svrhu održivog gospodarskog razvoja, povećanja atraktivnosti prostora, poboljšanja kvalitete života na ovim prostorima i sprečavanja iseljavanja.

Rezultati projekta:

  • Izgrađen objekt veličine 1252,09 m2.
  • Ostvaren pozitivan utjecaj na postizanje održivog gospodarskog razvoja, povećana atraktivnost prostora, poboljšana kvaliteta života na području Općine i šireg područja.

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije.“