imagesCAXZ9B80Na Javni poziv Općine Antunovac, Udruge mladih „Alfa“ Antunovac i Udruge mladih „Dvorište“ Ivanovac za projekt edukacije za mlade (sa završenom srednjom školom, nezaposlene i studente) koji se odnosi na besplatan tečaj engleskog i njemačkog jezika prijavilo se i testiralo 24 mladih u dobi do 30 godina.

Zbog velikog interesa Općina Antunovac donijela je odluku o financiranju troškova tečaja engleskog jezika za si 24-ero mladih polaznika u cjelokupnom iznosu a sredstva koja će biti utrošena su veća od planiranih i iznose 31.752,00 kune.

Tečaj za engleski i njemački jezik održava se u prostorijama Pučkog otvorenog učilišta Osijek i traje do kraja lipnja 2013. godine odnosno dok se ne ispuni predviđena satnica od 72 sata.
Programi stranih jezika su verificirani od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.
imagesCAZ0SCKS

Podijeli na društvenim mrežama: