O

 

Dana 28. prosinca 2015. godine, započela je edukacija za mlade, nezaposlene osobe s područja Općine Antunovac. Edukacija se održava u sklopu projekta „Brže, Više, Jače!“, čiji je nositelj Općina Antunovac u partnerstvu s Udrugom mladih „Alfa“ Antunovac, a sufinanciran je sredstvima Ministarstva socijalne politike i mladih.

Edukaciju pohađa ukupno 9 mladih osoba, kojima je na ovaj način omogućeno stjecanje novih znanja i vještina, u svrhu daljnjeg osobnog razvoja i napretka te povećanja mogućnosti zaposlenja.

Sadržaj programa obrazovanja obuhvaća Uvod u web dizajn, Osnove programskog jezika HTML, CSS, pripremu slika za Internet stranice – Fireworks, alate za izradu grafičkih animacija na Internetu, alate za kreiranje Internet stranica – Dreamweaver, WordPress te radionicu: Optimizacija za web tražilice i Google analytics.

Po završetku edukacije polaznici će dobiti uvjerenje o osposobljavanju.

Podijeli na društvenim mrežama: