Na osnovi Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor (“Narodne novine”, broj 66/15 – pročišćeni tekst i 104/15-Odluka i Rješenje Ustavnog suda Republike Hrvatske, broj: U-I-1397/2015 od 24. rujna 2015., dalje: Zakon) Izborno povjerenstvo IV. Izborne jedinice donosi

R J E Š E N J E
O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA
NA PODRUČJU OPĆINE ANTUNOVAC

U IV. Izbornoj jedinici na području Općine Antunovac određuju se biračka mjesta:

  1. Biračko mjesto broj 1. u Antunovcu, Hrvatski dom, Braće Radića 4, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Antunovcu u sljedećim ulicama: Braće Radića, Ekonomija Štadar, Kolođvar, Lenc pustara, Mirna ulica, Šandora Petefija, Ulica Ante Starčevića, Ulica Josipin Dvor, Ulica Kralja Zvonimira, Ulica Petra Svačića i Ulica Tina Ujevića.

  1. Biračko mjesto broj 2. u Antunovcu, Osnovna škola “Antunovac”, Školska ulica 15, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Antunovcu u sljedećim ulicama: Kolodvorska ulica, Orlovnjak, Orlovnjak Seleš, Školska ulica, Ulica A.G. Matoša, Ulica Bana Josipa Jelačića, Ulica Hrvatske Republike, Ulica J. Kozarca i Ulica N.Š. Zrinskog.

  1. Biračko mjesto broj 3. u Ivanovcu, Hrvatski dom, Duga 33, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Ivanovcu u sljedećim ulicama: Duga.

  1. Biračko mjesto broj 4. u Ivanovcu, Hrvatski dom, Duga 33, koje obuhvaća birače s prebivalištem u Ivanovcu u sljedećim ulicama: Crkvena, Čepinska, Držanička, Mala, Naselje Korođgrad, Naselje Rudine, Ulica dr. Franje Tuđmana i Ulica Hrvatskih branitelja.

PREDSJEDNIK

Anto Rašić, v.r.

>> Preuzmite dokument Općina Antunovac – biračka mjesta

Podijeli na društvenim mrežama: