U sklopu projekta “Cross-Border Bike Project” dana 27. kolovoza 2014. godine u prostorijama Općine Antunovac održana je radionica kojoj je cilj bio prezentirati potencijale razvoja prekogranične biciklističke infrastrukture. Radionicu je organizirao mađarski partner na projetku “Razvojna agencija grada Pečuha”.

Održane su tri prezentacije, za 30-ak sudionika iz Mađarske i Hrvatske.

Prvu prezentaciju je održao Ivan Podraza iz Udruge za razvoj biciklizma kao načina života “BikeMyday” na temu pregled biciklizma u gradu Osijeku i problemi s kojima se bicikli susreću na pojedinim lokacijama.

Drugu prezentaciju je održao Mark Hoffbauer iz Urbane razvojne agencije Pečuha na temu razvoja biciklističke infrastrukture u gradu Pečuhu koja je do sada izgrađena i koja se planira izgraditi u sklopu budućih projekata.

Treću prezentaciju je održao Zoltan Pamer na temu iskustava razvoja infrastrukture za svakodnevni biciklizam u Južnom Podunavlju.