U Općini Antunovac dana 29. svibnja 2017. godine obavljena je primopredaja ovlasti i dužnosti između dosadašnjeg Općinskog načelnika u tri mandata Ivana Anušića (HDZ) i novoizabranog Općinskog načelnika Davora Tubanjskog (HDZ).

Općina Antunovac je u posljednjih dvanaest godina postala prepoznatljiva na temelju kvalitetnog rada Općinske uprave i brojnih razvojnih projekata, te je po svim statističkim pokazateljima među najuspješnijim jedinicama lokalne samouprave u Republici Hrvatskoj.
Ivan Anušić između ostalog, predao je i popis pokrenutih projekata i projekata u pripremi za EU fondove, vrijednih preko 48 milijuna kuna koji su garancija daljnjeg gospodarskog, društvenog i demografskog razvoja općine.

Novi načelnik Davor Tubanjski preuzeo je novu dužnost spreman nastaviti dosadašnji kvalitetan rad i realizaciju započetih projekata.

Podijeli na društvenim mrežama: