U sklopu petnaestih Međunarodnih odltimersusreta, koje organiziraOdltimer klub iz Našica u dvodnevnom programu turneje po slavonskim gradovima i općinama, kao četvrta etapa za stanku i osvježenje vozača te predstavljanje povijesnih vozila uvrštena je i Gospodarska zona Antunovac.

Turneja je krenula od Našica prema Osijeku i Dalju te od Vukovara prema Antunovcu i Bizovcu. Na susretu je sudjelovalo više od 60 sudionika sa preko 35 vozila, te je uz prigodno osvježenje u duljoj stanci bila prilika pogledati primjerke oldtimer vozila iz Hrvatske, Mađarske, Slovačke i drugih zemalja.

Povijesna vozila su u vlasništvu entuzijasta i vrijednih ljudi koji ih nesebično održavaju i njeguju, a predstavljana su vozila različitih modela i godina proizvodnje.

fotografija3

image

image2

Podijeli na društvenim mrežama: