U četvrtak 19. siječnja 2017. godine u 13.00 sati, u prostorijama vijećnice Općine Antunovac (Braće Radića 4, 31216 Antunovac) Agencija za održivi razvoj Općine Antunovac RODA d.o.o. i LAG Vuka-Dunav održati će informativno predavanje o Natječaju za provedbu podmjere 6.1. »Potpora za pokretanje poslovanja mladim poljoprivrednicima«, provedba tipa operacije 6.1.1. »Potpora mladim poljoprivrednicima«. Mjera se provodi u sklopu Programa ruralnog razvoja 2014. – 2020., a koji je u nadležnosti Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Molimo zainteresirane da potvrde dolazak putem e-mail ili telefonskim putem.

http://www.roda-antunovac.hr/poziv-na-informativno-predavanje-o-natjecaju-za-provedbu-podmjere-6-1-potpora-za-pokretanje-poslovanja-mladim-poljoprivrednicima-provedba-tipa-operacije-6-1-1-potpora-mladim-poljo/

Podijeli na društvenim mrežama: