Povodom blagdana sv. Nikole, Općina Antunovac donirala je za svu djecu u Osnovnoj školi Antunovac setove bilježnica potrebnih djeci prema razrednoj dobi za sve predmete.

Osim bilježnica za knjižnicu Osnovne škole  poslan je i set slikovnica za djecu „Žaris lav od kopriva“, u izdanju Lions kluba iz Osijeka za humanitarne svrhe i sav prihod je namijenjen za pomoć ugroženim stanovnicima i skupinama društva koji su u nepovoljnom položaju.

U Osnovnoj školi ima ukupno 370-ak osnovnoškolaca u dvije jedinice: u matičnoj zgradi u Antunovcu i područnoj u Ivanovcu, te je ukupno školi donirano oko 3800 bilježnica.

Osnovna škola u Antunovcu zadržava trend povećanja broja djece, što je jedan od pokazatelja pozitivnog kretanja stanovništva, te razvoja i napretka cijele zajednice te se između ostalih potpora za obrazovanje i mlade ovim simboličnim poklonom ulaže u njihovo obrazovanje.

Podijeli na društvenim mrežama: