Prigodna božićna predstava za djecu s područja Općine Antunovac, u dobi od 2 do 10 godina, pod nazivom „Vrijeme za bajku“, održat će se dana 21. prosinca 2015. godine, s početkom u 16.00 sati u Antunovcu te u 18.00 sati u Ivanovcu.

Kao i prethodnih godina, predstava će se održati u Hrvatskom domu u Antunovcu i Hrvatskom domu u Ivanovcu. Po završetku predstave uslijedit će podjela božićnih paketića, a pozivnice za dolazak na predstavu biti će
dostavljene svoj prijavljenoj djeci na kućne adrese.

Predstavu će izvesti Dječje kazalište Branka Mihaljevića iz Osijeka, prema djelu autora Jiřja  Strede, koji na predlošku svima znane Crvenkapice razvija maštovitu igru, čija je nakana zabaviti Vas i uljepšati Vam nepuni sat vašega života.

„Bajka je čarobni spoj emocija, pravog iskustva, sentimenta… Drage priče.  Je li – VRIJEME ZA BAJKU? Nemojte to pitati. Ono je uvijek. Dok je nas, bit će i Bajki. Bit će ih i poslije nas, kao što ih je i prije nas bilo. Njihova je svevremenost zajamčena.“

image3

Podijeli na društvenim mrežama: