Područje Općine Antunovac i službeno je obogaćeno novim sadržajem. Naime, u petak, 14. prosinca 2018. godine, otvoren je Kulturno-informativno turistički centar Žnidarec u Ivanovcu. Projekt rekonstrukcije i prenamjene postojeće kuće kipara naive Vjekoslava Žnidareca (1931.-2000.) u KITC Žnidarec sufinanciran je sredstvima Ministarstva turizma i Općine Antunovac, a njegovom realizacijom nastao je novi sadržaj vezan uz kulturno-povijesno nasljeđe ovoga kraja. Nositelj projekta vrijednog 731.762,04 kuna je Općina Antunovac, a projektnu prijavu za natječaj pripremila je Agencija za održivi razvoj Općine Antunovac – RODA d.o.o. za gospodarski i ruralni razvoj i poticanje poduzetništva.
U multimedijalnom izložbenom prostoru Centra posjetitelji mogu razgledati stalni izložbeni postav djela Vjekoslava Žnidareca, ali i saznati nešto više o ostalim sadržajima i atrakcijama smještenima u blizini, poput srednjovjekovne utvrde Kolođvar ili rute Stepski sokol. Za upoznavanje kompletnog sadržaja Centra prilikom samog dolaska potrebno je preuzeti mobilnu aplikaciju RODA – Centar Žnidarec, putem koje vam se preko QR kodova otvaraju dodatne informacije o povijesti naselja, života umjetnika kao i povijesnog naslijeđa ovog kraja.