autobusi novi
Nakon dvogodišnjeg prometovanja Panturista d.d. na području Općine Antunovac u sklopu tarifne unije s GPP-om d.o.o. Osijek i opetovanih problema oko kvalitete prijevoza mještana, Općina Antunovac održala je niz sastanaka s predstavnicima dviju prijevozničkih tvrtki s nastojanjima da se problemi riješe i putnici dobiju kvalitetan prijevoz.
Kako se navedeni problemi nisu riješili i povodom zahtjeva i pritužbi mještana Općina Antunovac je uputila zahtjev GPP d.o.o. za zahtjevom za ponovno uspostavljanje autobusnih linija na relaciji Ivanovac – Antunovac – Osijek.
Više o upućenom zahtjevu možete pročitati u dopisu koji je poslan u GPP d.o.o i Grad Osijek.

 

U nastavku pogledajte zahtjev Općine i odgovor GPP-a

zahtjev Opcine

 

 

odgovor gpp

 

Podijeli na društvenim mrežama: