Od kolovoza ove godine ponovno je u naselja Općine Antunovac vraćena autobusna linija GPP-a, na zahtjev Općine i temeljem zamolbi mještana, a kako bi se poboljšala kvaliteta prijevoza i povećao broj polazaka. Sada naseljima Antunovac i Ivanovac prometuju i GPP i Panturist sa ukupno 25 dnevnih polazaka. Međutim, povratak linije GPP-a popraćen je dodatnim troškovima i subvencioniran  je od strane Općine Antunovac sa 150.000,00 kuna godišnje. Za kvalitetniji prijevoz učenika srednjih škola i studenata jos 50% cijene karte subvencionira se Panturistu, što je oko 70.000,00 kuna godišnje. Oba prijevoznika imaju svoj vozni red i za cijenu jedne mjesečne karte možete koristiti oba prijevoznika. Bez subvencija cijena mjesečne karte oznosi 458,00 kn za učenike srednjih škola i studente. Osim Općine učenicima srednjih škola kartu subvencioniraju država i županija, tako da i učenici i studenti imaju kvalitetniji prijevoz sa povoljnijom cijenom karte. Za učenike subvencionirana cijena mjesečne karte iznosi 90,00 kn mjesečno, a za studente 229,00 kn mjesečno.