Hrvatski olimpijski odbor poziva športske zajednice da dostave prijedlog korisnika programa „Od športske škole do olimpijskih igara“, koji se provodi sa svrhom poticanja razvoja športa u zajednicama. Programom se dodjeljuje novčana potpora športskim klubovima koji planski provode aktivnosti usmjerene na zadržavanje postojećeg ili povećanje broja športaša te poticanje razvoja športa.

Sudjelovati mogu sportski klubovi koji imaju amaterski status te rade sa sportašima do 16 godina starosti, a potpora se odobrava namjenski za športsku odjeću i obuću te športske rekvizite i opremu. Pojedinačna potpora može iznositi najviše 50.000,00 kuna s PDV-om, a rok za podnošenje prijava je 5. travnja 2019. godine.

Detalji Poziva, pravila i pripadajući obrasci dostupni su na mrežnim stranicama Hrvatskog olimpijskog odbora.

Podijeli na društvenim mrežama: