obuka neplivacaOpćina Antunovac pokrenula je suradnju sa sportskim klubom prof. Baltazar vezano uz obuku neplivača, djece školske dobi sa područja Općine Antunovac.
Program poduke neplivača sportski klub prof. Baltazar provodi već deset godina, a voditelji su profesori kineziologije sa dugogodišnjim iskustvom u struci. Program se odvija na Gradskim bazenima u Osijeku i to u poslijepodnevnim satima i prema dogovoru. Voditelj programa je mr.sc. Dražen Rastovski, predsjednik kluba i autor programa odobrenog od strane Agencije za odgoj i obrazovanje i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Po završetku programa djeci će biti dodijeljena priznanja za zavrsen program poduke neplivača.     
Trošak programa za učenike će biti besplatan i u cijelosti će ga financirati Općina Antunovac.
Ovim putem pozivamo sve zainteresirane roditelje da djecu zainteresiranu za program obuke do početka ožujka ove godine prijave u Općinu Antunovac , kako bi se organizirao početak obuke i utvrdio broj djece polaznika programa.

Podijeli na društvenim mrežama: