U Bilju, 4. rujna 2018.g.

Predmet: Obavijest o provođenju jesenske deratizacije na području Općine Antunovac

Tvrtka “Pestrid”d.o.o. Bilje za deratizaciju, dezinsekciju i dezinfekciju, sa sjedištem u Bilju, Š. Petefija 109, provesti će sustavnu deratizaciju na području Općine Antunovac u periodu od 7. do 15. rujna 2018.g.
Podaci o sredstvu kojim će se obavljati deratizacija:

• Trgovački naziv: BROMOTRID ŽITNI MAMAC
  • aktivna tvar i udio u sredstvu: bromadiolon (0,005%)
  • otrovnost: biocid
  • antidot: vitamin K1 (fitomenadion)

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, akcija se odgađa do prvog vremenski pogodnog termina.

Akcija sustavne deratizacije provodi se prema odredbama iz programa mjera zaštite pučanstva od zaraznih bolesti i financirana je iz proračuna jedinice lokalne samouprave.

Voditelj deratizacije: Ivan Pavoković, sanitarni tehničar (098 132 0034)

za Pestrid d.o.o.
Ivan Pavoković, sanit.teh.

Radio obavijest „OBAVIJEST O SUZBIJANJU ŠTETNIH GLODAVACA“
Obavještavamo mještane Općine Antunovac da će se u periodu od 7. do 15. rujna 2018.g. provoditi sustavna deratizacija u naseljima Općine. Trovanje štetnih glodavaca – štakora i miševa provesti će se izlaganjem zatrovanih mamaca na sva mjesta gdje se obično pojavljuju štakori (na putove njihova kretanja i zadržavanja, na skrovita mjesta na način da su nedostupni za sve ne ciljane vrste).
Akciju deratizacije provodi tvrtka Pestrid d.o.o. Bilje.
Građane molimo na oprez i suradnju. O točnom danu deratizacije u svom domaćinstvu, mještani će biti obaviješteni putem plakata.
Raspored provođenja deratizacije:
– 7.09. do 10.09. 2018.god. – Ivanovac