Sukladno godišnjem Planu vježbi civilne zaštite u 2017. godini, te temeljem Odluke općinskog načelnika Ivana Anušića, općina Antunovac provodi vježbu civilne zaštite „ANTUNOVAC 2017.“ s temom aktiviranje i usklađeno djelovanje svih sudionika sustava civilne zaštite ustrojenih za područje Općine Antunovac na provođenju mjera civilne zaštite za slučaj akcidenta u gospodarskoj zoni Antunovac i evakuacija i zbrinjavanje ugroženog stanovništva.

Sukladno godišnjem Planu vježbi civilne zaštite u 2017. godini, te temeljem Odluke općinskog načelnika Ivana Anušića, općina Antunovac provodi vježbu civilne zaštite „ANTUNOVAC 2017.“ s temom aktiviranje i usklađeno djelovanje svih sudionika sustava civilne zaštite ustrojenih za područje Općine Antunovac na provođenju mjera civilne zaštite za slučaj akcidenta u gospodarskoj zoni Antunovac i evakuacija i zbrinjavanje ugroženog stanovništva.

U organizaciji i izvođenju vježbe sudjeluju:

  • MUP PP Čepin, MUP PU osječko-baranjska –ekipa za očevid,
  • DVD Antunovac, DVD Ivanovac,
  • te ostali: Općina Antunovac, Područni ured za zaštitu i spašavanje Osijek, Stožer civilne zaštite općine Antunovac, Postrojba CZ opće namjene Antunovac i povjerenik CZ, tvrtka Crodux plin d.o.o. PJ Antunovac, Zavod za hitnu medicinu OBŽ, Gradsko društvo Crvenog križa Osijek

Komunikacija između sudjelujućih subjekata u provedbi vježbe odvijat će se putem ŽC 112 i to standardnim operativnim kanalima, sukladno definiranim operativnim procedurama.

Podijeli na društvenim mrežama: